TROCAL profil

Kvalitní okna TROCAL s německým i českým certifikátem

Německý profil TROCAL splňuje české i evropské normy, což lze jednoduše doložit certifikáty kvality.

Plastová okna TROCAL byla certifikována německou zkušebnou ift Rosenheim, což je společnost mezinárodně uznávaná jako zkušební ústavu specializující se na hodnocení vhodnosti použití stavebních výrobků.

ift Rosenheim provádí testování oken podle EN 14351-1, fasád podle normy EN 13830, stavební materiálů a skla, jakož i požárních bezpečnostních zkoušek dle EN 16034.Více o jednotlivých profilech naleznete ZDE.


VEKA profil

Systém SOFTLINE 76 jako nová generace profilů třídy A od firmy VEKA splňuje všechny tyto požadavky. Tento profilový systém se bez problémů vypořádá sezasklením až do 48 mm. Kromě moderního trojskla, které je zárukou dosažení požadovaných hodnot součinitele

prostupu tepla, je možné použít i skla speciální. Ta zajišťují vyšší ochranu proti vloupání a omezují hluk z okolí. Z tohoto energeticky úsporného systému štíhlých tvarů lze dokonce realizovat i velké prosklené plochy.Více o jednotlivých profilech naleznete ZDE.

GEALAN profil

Okna z plastových profilů se snadno čistí a jsou nenáročná na údržbu. Vzhledem k jejich odolnosti vůči vlivům počasí a vlivům životního prostředí mají dlouhou životnost. Okna z vícekomorových profilů GEALAN zajistí, že teplo zůstane uvnitř a hluk venku. Poskytují jistotu, bezpečnost a vytváří nezaměnitelnou atmosféru bydlení. Výběr geometrie profilu, způsobu otevírání a rozdělení oken mají vliv na individuální charakter okna. S profily GEALAN lze realizovat i okna neobvyklých tvarů. Moderní okenní technologii lze realizovat podle vkusu a stavebního stylu nejen v bílé, ale také v GEALAN-acrylcolor®, dekoračním nebo dřevěném fóliování.


Více o jednotlivých profilech naleznete ZDE.

 

Plasthliníková okna

AluClip je významný a průkopnický okenní systém. Vynikající tepleně-izolační parametry a vylepšená statika, kterou by jste dříve očekávali jen u systémů s mnohem větší stavební hloubkou.

Dokonalý systém pro plastová okna opláštěný hliníkovou konstrukcí s exkluzivním vzhledem hliníkových oken a neomezenou barevnou škálou včetně dřevěných dekorů.


Více o jednotlivých profilech naleznete ZDE.